FESTA 28005 vrtací AKU šroubovák SHARE20V, 20V, 2X Bat 2. 0AH
FESTA 28005 vrtací AKU šroubovák SHARE20V, 20V, 2X Bat 2. 0AHFESTA 28005 vrtací AKU šroubovák SHARE20V, 20V, 2X Bat 2. 0AH
kód 28005
Skladem / Dodání do týdne
ZÁSILKOVNA - Z-BOX
Zasíláme službou Zásilkovna do 48h
ZÁSILKOVNA- Výdejní místo
ZÁSILKOVNA - Doručení na adresu
ZOFIBOX
Závoz
Dle objednaného zboží a množství Vám navrhneme výhodnou dopravu závozem k Vám domů.
Osobní odběr
Zboží lze po domluvě vyzvednout u nás v Olomouci, nebo skladech našich partnerů a dodavatelů.
Celková cena s DPH:
Celková cena bez DPH:
FESTA 28005 vrtací AKU šroubovák s kroutícím momentem 28 Nm a ergonomickou, protiskluzovou rukojetí. Lehký, výkonný a použitelný do materiálů - kovy, dřevo, plasty, apod. Plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem - vrtání, šroubování s volbou utahovacího momentu v rozsahu 19ti stupňů. Pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku.
FESTA SHARE 20V - AKU vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených.
Použití
  • pro vrtání do dřeva
  • kovu, keramiky
  • plastu
Technické údaje
  • Hmotnost sady: 3,800 kg
  • Hmotnost AKU vrtačky bze baterie: 0.9 kg
  • Kapacita aku: 2.0 Ah
  • Sklíčidlo: 1 - 10 mm
  • Max. kroutící moment: 28Nm
  • Napětí: 20V
  • Otáčky: 0 - 350 / 0 - 1300 min -1
  • Počet dostupných akumulátorů: 2.0 Ah a 4.0 Ah
  • Pohon: Aku
  • Typ akumulátoru: Li-Ion
Příslušenství
  • v praktickém setu v kufru
  • 2 x baterie 2.0 Ah
  • rychlonabíječka 2.4 A
  • unašeč 1/4"
  • bity a vrtáky HSS
Jak v ZOFI balíme balíčky
Velký důraz při expedici všech objednávek klademe na správné balení.
NÁŠ HLAVNÍ CÍL:
>>> Odeslat objednávku rychle, bezpečně a levně <<<
SKVĚLÉ RECENZE A HODNOCENÍ ZA DODANÉ
FASÁDNÍ MATERIÁLY A SLUŽBY
99% spokojeno s termínem dodání
100% spokojeno s komunikací
99% spokojeno s dodáním zboží
96% zákazníků doporučuje náš obchod
2 dny průměrná doba dodání
NAKUPUJTE VŠE PRO FASÁDU U PROFESIONÁLŮ
A NEMUSÍTE
UŽ NIC PRACNĚ SHÁNĚT VE
STAVEBNINÁCH A HOBBY MARKETECH.
JSME ZOFI FASÁDY s.r.o.
Česká specializovaná fasádní firma od roku 2006.
DOPRAVA A OSOBNÍ ODBĚR:
Přepravní služba ZÁSILKOVNA:
ZÁSILKOVNA
MOŽNOSTI DORUČENÍ:
  • Zásilkovna - výdejní místa
  • Zásilkovna - výdejní Z-BOXY
  • Aktuální ceny najdete ZDE
Přepravní služba FOFR:
FOFR
MOŽNOSTI DORUČENÍ:
  • FOFR - doručení na adresu
  • Aktuální ceny přepravy najdete ZDE
Osobní odběr - FASÁDNÍ CENTRUM OLOMOUC
ZOFI
Tel.: +420 588 288 564
Mail: eshop@zofi.cz
FASÁDNÍ CENTRUM OLOMOUC
Týnecká 921/11,
Olomouc - Holice, 779 00
Otevírací doba PRODEJNY:
pondělí až pátek, 7:00 - 15:30
Možnosti vyzvednutí objednávek v ZOFIBOXUINFO
24/7
- pondělí až neděle - celý den
ZOFI doprava
Potřebujete poradit ohledně dopravy?
Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se.
ZÁKAZNICKÁ LINKA:
Po - Pá: 7:00 - 15:30
ZÁKAZNICKÝ MAIL:
eshop@zofi.cz
Soubory ke stažení
AKCE MĚSÍCE:
ZOFITHERM PROFI PU-FIX 12x Pěna na izolace + Pistole ZDARMA
Související produkty
Hodnocení obchodu
99%
< 731 hodnocení
Přečíst recenze
96%