FESTA 28050 AKU přímočará pila SHARE20V, 20V
FESTA 28050 AKU přímočará pila SHARE20V, 20VFESTA 28050 AKU přímočará pila SHARE20V, 20V
kód 28050
Skladem / Dodání do týdne
ZÁSILKOVNA - Z-BOX
Zasíláme službou Zásilkovna do 48h
ZÁSILKOVNA- Výdejní místo
ZÁSILKOVNA - Doručení na adresu
ZOFIBOX
Závoz
Dle objednaného zboží a množství Vám navrhneme výhodnou dopravu závozem k Vám domů.
Osobní odběr
Zboží lze po domluvě vyzvednout u nás v Olomouci, nebo skladech našich partnerů a dodavatelů.
Celková cena s DPH:
Celková cena bez DPH:
  • bezpečnostní pojistka spínače proti náhodnému spuštění
  • ergonomicky tvarované úchopvé části pily pro pohodlné držení a manipulaci při práci
  • umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku
  • osvětlení řezné plochy
FESTA SHARE 20V - AKU pila je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených.
Použití
  • Řezání
Technické údaje
  • Hmotnost bez baterie: 1,8 kg
  • Otáčky: 0 - 2400 min -1
  • Napětí: 20V
  • Max. řezaný profil ocel: 6mm, dřevo: 80mm
  • Max. úhel zkosení řezu 45°
  • Počet stupňů předkmitu 3+0
  • Typ akumulátoru: Li-Ion
  • Dodávano bez BATERIE a NABÍJEČKY: lze objednat baterie 2.0 Ah - 28080, baterie 4.0 Ah - 28081, nabíječka 2.4 A - 28085, nabíječka 4.0 A - 28086
Jak v ZOFI balíme balíčky
Velký důraz při expedici všech objednávek klademe na správné balení.
NÁŠ HLAVNÍ CÍL:
>>> Odeslat objednávku rychle, bezpečně a levně <<<
SKVĚLÉ RECENZE A HODNOCENÍ ZA DODANÉ
FASÁDNÍ MATERIÁLY A SLUŽBY
99% spokojeno s termínem dodání
100% spokojeno s komunikací
99% spokojeno s dodáním zboží
96% zákazníků doporučuje náš obchod
2 dny průměrná doba dodání
NAKUPUJTE VŠE PRO FASÁDU U PROFESIONÁLŮ
A NEMUSÍTE
UŽ NIC PRACNĚ SHÁNĚT VE
STAVEBNINÁCH A HOBBY MARKETECH.
JSME ZOFI FASÁDY s.r.o.
Česká specializovaná fasádní firma od roku 2006.
DOPRAVA A OSOBNÍ ODBĚR:
Přepravní služba ZÁSILKOVNA:
ZÁSILKOVNA
MOŽNOSTI DORUČENÍ:
  • Zásilkovna - výdejní místa
  • Zásilkovna - výdejní Z-BOXY
  • Aktuální ceny najdete ZDE
Přepravní služba FOFR:
FOFR
MOŽNOSTI DORUČENÍ:
  • FOFR - doručení na adresu
  • Aktuální ceny přepravy najdete ZDE
Osobní odběr - FASÁDNÍ CENTRUM OLOMOUC
ZOFI
Tel.: +420 588 288 564
Mail: eshop@zofi.cz
FASÁDNÍ CENTRUM OLOMOUC
Týnecká 921/11,
Olomouc - Holice, 779 00
Otevírací doba PRODEJNY:
pondělí až pátek, 7:00 - 15:30
Možnosti vyzvednutí objednávek v ZOFIBOXUINFO
24/7
- pondělí až neděle - celý den
ZOFI doprava
Potřebujete poradit ohledně dopravy?
Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se.
ZÁKAZNICKÁ LINKA:
Po - Pá: 7:00 - 15:30
ZÁKAZNICKÝ MAIL:
eshop@zofi.cz
Soubory ke stažení
AKCE MĚSÍCE:
ZOFITHERM PROFI PU-FIX 12x Pěna na izolace + Pistole ZDARMA
Související produkty
Hodnocení obchodu
99%
< 731 hodnocení
Přečíst recenze
96%